ELEKTRO UH logo
ELEKTRO UH s.r.o.
work tel.: 571 112 180

Elektromontáže

Komplexní elektromontážní služby od návrhu, přes zpracování projektu až po samotnou montáž.

Fotovoltaika

Realizace a provoz fotovoltaických elektráren, jejich návrh, projekt, monitoring a servis.

Klimatizace

Klimatizace zajistí zvýšení tepelného komfortu v letních i zimních měsících, poníží náklady na vytápění.

tepelná čerpadla

Instalací tepelného čerpadla získáte levné ekologické vytápění s možností ovládání pomocí wifi.

Aktuality

2. Výzva kotlíkových dotací před 3 dny, 27.4.2017 - Ministerstvo životního prostředí vyhlásilo 2. kolo programu Státního fondu životního prostředí – tzv. kotlíkových dotací.
Slovensko získalo 100 milionů eur z evropských fondů na rozvoj domácích elektráren před 3 roky, 15.1.2014 - Slovensko získalo dotaci 100 milionů eur pro rok 2014. Tyto prostředky umožní slovenským občanům postavit si svůj vlastní zdroj elektrické energie.

Představení společnosti

Vítejte na oficiálních stránkách společnosti ELEKTRO UH s.r.o. která nabízí své služby v několika činnostech. Naší filozofií je profesionální přístup k zákazníkům na jehož základě se rozvíjí dlouhodobá spolupráce a vzájemná důvěra.


ELEKTRO UH 

je společnost s mnohaletou historií a praxí v oblasti kompletních dodávek elektromontážních prací v České republice i v zahraničí.


Portfólio našich služeb jsme postupně rozšířovali o další obory přímo navazující na elektromontáže. V počtu realizací fotovoltaických elektráren jsme se zařadili na přední místo v ČR. Dále provádíme instalace klimatizací a tepelných čerpadel.


Novým trendem, který neustále rozvíjíme je oblast úspor elektrické energie a vytápění.


Díky našim zkušenostem dokážeme podrobně analyzovat, navrhnout a zrealizovat taková řešení, která výrazně ušetří vaše náklady za energie. Nejčastějšími navrhy úspor energie pak jsou LED osvětlení, tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny, dodávka levnější elektřiny a plynu, ale i klimatizace.


Dokážeme zajistit dotace a financování energeticky úsporných opatření budov, firem či veřejných osvětlení.    

 

K samotným realizacím používáme pouze kvalitní značkové produkty, které zajistí očekávanou návratnost a v dalších letech nemalé úspory. Dále nabízíme jako přidanou hodnotu kvalitní servis a možnost nadstandartních záručních podmínek.


Cílem naší činnosti je poskytování kvalitních a cenově přijatelných služeb, s kterými bude zákazník maximálně spokojen.


V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte.