Už od roku 2008 sbíráme zkušenosti s montáží, servisem a péčí o fotovoltaické systémy, stejně jako se zpracováním veškerých podkladů pro získání souvisejících dotací. Profesionalitu garantují kmenoví zaměstnanci společnosti Elektro UH, kteří se dlouhá léta podílí na zakázkách pro rodinné domy i velké firemní elektrárny. Naši pečlivost, vstřícnost a profesionalitu oceňují především klienti v Uherském Hradišti a okolí, Zlínském kraji a Jihomoravském kraji, fotovoltaické elektrárny od Elektro UH ale najdete téměř po celé republice.


Co všechno umíme

V České republice se řadíme mezi společnosti s nejvyšším počtem provedených instalací fotovoltaických systémů.
Navrhneme individuální řešení, dodávku i montáž provedeme na klíč.
Pečlivě si vybíráme dodavatele a spolupracujeme pouze s těmi, kteří jsou prověřeni léty spolupráce.
Servis poskytujeme 24 hodin denně, samozřejmostí jsou pravidelné revize, umíme i prohlídky termokamerou.
Postaráme se o vše potřebné okolo dotací jak pro rodinné domy, tak pro podniky.


Něco málo z praxe

Po prvotní konzultaci Vám navrhneme nejvhodnější řešení a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Postaráme se i o žádost pro distributora. Samozřejmostí je energetický posudek a projektová dokumentace.
Poté nainstalujeme fotovoltaické panely, zpracujeme revizní zprávu a vyřídíme s distributorem připojení. Po montáži elektroměru a spuštění fotovoltaické elektrárny Vás podrobně seznámíme s provozem. Pak už zbývá jen vyplacení dotace.


Dále Vám nabídneme

Přemýšlíme komplexně. Proto při návrhu fotovoltaických systémů bereme v úvahu i další možnosti, které naše zkušenosti nabízí, a to především v oborech elektroinstalace a vodo-topo. Maximálně efektivně využít úspory energií v jakékoli budově totiž dokáže především celkový systém nastavení elektroinstalací, fotovoltaiky, klimatizací i vhodného čerpadla.


Poskytneme záruky

Společnost Elektro UH je držitelem veškerých osvědčení, oprávnění a certifikátů k provádění prací v oboru fotovoltaiky.
Používáme výhradně prověřené certifikované komponenty i materiál.


Často využívané technologie

Fotovoltaické panely

Měniče

Baterie

  Fotovoltaické systémy

Rodinné domy - Jak různý je každý rodinný dům, tak různé jsou nároky jeho obyvatel na spotřebu elektrické energie, počet spotřebičů nebo způsob vytápění. Proto je při plánování fotovoltaického systému vždy prvním krokem návrh na míru, a to v úzké spolupráci s klientem tak, abychom vyhověli každému jeho přání. Zároveň se postaráme o optimalizaci odběru veškerých spotřebičů tak, aby dokázaly efektivně pracovat souběžně s výrobou i přebytky energie.
Pro základní představu si prohlédněte některé ukázkové sestavy, které odpovídají instalacím realizovaným společností Elektro UH. Sestavu pro Váš dům pak vytvoříme při společné konzultaci individuálně.

Firmy - Při návrhu fotovoltaického systému pro firemní objekty je třeba brát v úvahu mnoho faktorů: technický stav budovy, typ střechy, způsob vytápění, odběr spotřebičů nebo způsob ohřevu vody a topení. V neposlední řadě myslíme také na zátěž při směnných provozech nebo střídání ročních období.
Proto je vždy potřeba vypracovat zcela individuální návrh pro každý objekt, při jehož tvorbě využijeme své mnohaleté zkušenosti. Vše Vám podrobně vysvětlíme, zpracujeme veškerou dokumentaci i žádost o dotaci. V případě zájmu Vám zprostředkujeme návštěvu budovy, kde naše fotovoltaické systémy už několik let skvěle fungují a pracují na úspoře energie.

Ostrovní provoz - Ideální řešení pro chaty na samotě bez elektřiny nebo například pro lodě. Zcela samostatně fungující objekt, u kterého se dá velmi dobře pracovat s počtem a typem spotřebičů, uskladněním výkonu a napájením i při nepříznivém počasí. Právě tento typ řešení úspory energie naznačuje, kterým směrem se vydá vývoj v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

 Ceny ukázkových sestav pro rodinné domy

FVE - Ohřev vody
Výkon 2,28 kWp
Plocha 10,8 m2
Panely 6 ks
Rok / kWh 2 280 kWh
Baterie NE
Cena 91 500 s DPH
Dotace 90 000 Kč
Cena Po odečtení dotace
1 500 Kč

Energie se využívá pro efektivní přípravu teplé užitkové vody a pro další vybranou spotřebu. 

FVE - Standard
Výkon 5,74 kWp
Plocha 26 m2
Panely 14 ks
Rok / kWh 5 740 kWh
Baterie NE
Cena 236 880 s DPH
Dotace 80 920 Kč
Cena Po odečtení dotace
155 960 Kč

Energie se využívá pro odběr domácnosti. Přebytky se dodají výkupci elektrické energie do sítě.

FVE - Hybrid
Výkon 9,84 kWp
Plocha 44 m2
Panely 24 ks
Rok / kWh 9 840 kWh
Baterie 11,6 kWh
Cena 422 400 s DPH
Dotace 160 000 Kč
Cena Po odečtení dotace
262 400 Kč

Energie se využívá pro odběr domácnosti a přebytky se ukládají do baterie. Baterie zásobuje domácnost a případné přebytky se dodají výkupci do sítě.

FVE + DOBÍJECÍ STANICE
Výkon 9,84 kWp
Plocha 44 m2
Panely 24 ks
Rok / kWh 9 840 kWh
Baterie 11,6 kWh
Cena 452 400 s DPH
Dotace 185 000 Kč
Cena Po odečtení dotace
267 400 Kč

Energie se využívá pro odběr domácnosti a přebytky se ukládají do baterie. Baterie zásobuje domácnost, dobíjecí stanici pro elektromobily a přebytky se dodají výkupci do sítě.


Modelový příklad zapojení


modelovy prikladDotace

Vyřídíme vám dotace na fotovoltaickou elektrárnu prostřednictvím spolupracující společnosti, která zajišťuje komplexní služby v oblasti úspor energie.

Energetický specialista - Ing. Vojtěch Bílek

tel: +420 776 021 958

e-mail: info@ea-bilek.cz

Sídlo společnosti

ELEKTRO UH s.r.o.
Svatojiřské nábřeží 1208
686 01 Uherské Hradiště
tel.: +420 777 111 148 
email: elektrouh@elektrouh.cz

Napište nám